wynajem przyczep kempingowych

Przyczepa nr 1 – ADRIA AVIVA dla 4/6 osób wyposażona jest w kuchenkę gazową, zlewozmywak, lodówkę 12v/230v/Gaz, brodzik z prysznicem, umywalkę, bojler wody ciepłej, ogrzewanie gazowe z nadmuchem, WC-chemiczne kasetowe, luki bagażowe pod kanapami, łóżko małżeńskie, łóżko piętrowe z możliwością zamknięcia dolnej części i stworzenia garażu na bagaże lub rower oraz stolik
z kanapą, który można złożyć w spanie dla dwóch osób, przedsionek, oświetlenie LED, wszystkie okna z moskitierami, drzwi wejściowe z moskitierą, nagłośnienie Bluetooth, przyczepa posiada własne zasilanie akumulatorowe 12V.
DMC 1200kg

Przyczepa nr 2 – KNAUS SPORT dla 4/6 osób wyposażona jest w kuchenkę gazową, zlewozmywak, lodówkę 12v/230v/Gaz, brodzik z prysznicem, umywalkę, bojler wody ciepłej, ogrzewanie gazowe z nadmuchem, WC-chemiczne kasetowe, luki bagażowe pod kanapami, oświetlenie LED, wszystkie okna z moskitierami, drzwi wejściowe z moskitierą, łóżko małżeńskie oraz stolik z kanapą, który można złożyć w spanie dla dwóch osób.
DMC 1300kg

Nasze przyczepy można holować posiadając prawo jazdy kategorii B. W tym celu:
1. Sprawdź wartość w polu O1 w dowodzie rejestracyjnym auta. Jest to maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem (w kg) którą można ciągnąć.
2. Wartość w polu O1 powinna być wyższa niż 1200/1300kg
3. Sprawdź pole F2 w dowodzie rejestracyjnym i dodaj do tego DMC przyczepy (1200/1300kg).
4. Suma wartości z pola F2 i DMC przyczepy (1200/1300) powinna być niższa niż 3500kg.
Spełniając w/w warunki, możesz holować nasze przyczepy posiadając prawo jazdy kategorii B.
Cena za dobę od 180 zł

Wystawiamy faktury VAT, dostarczamy przyczepy i odbieramy z podanych lokalizacji.